O mne

Študovala som Manažment malých a stredných podnikov na Vysokej škole ekonómie a manažmentu verejnej spravy v Bratislave. Popri tom som absolvovala rôzne kurzy a školenia zamerané na bankovníctvo, finančný trh, finančné poradenstvo a marketing.
Absolvovala som vzdelávania a odborné skúšky o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve v sektoroch Poskytovanie úverov, Poistenie a zaistenie, Prijímanie vkladov, Kapitálový trh, Starobné dôchodkové sporenie a Doplnkové dôchodkové sporenie.
Viac ako 5 rokov sa venujem finančnému sprostredkovaniu a to ma postupne priviedlo aj k realitám.
Práca finančného a realitného makléra je pre mňa osobnou záležitosťou, sama som si prešla nesprávnou investíciou do produktu, ktorý na prvý pohľad vyzeral veľmi dobre, s hypotékou a zložitým procesom s ňou spojeným. Práve na osobnej skúsenosti som zistila, aká dôležitá je dôsledná analýza potrieb klienta, výber produktov a vytvorenie optimálneho riešenia, ktoré šetrí drahocenný čas a peniaze.
Mojím predsavzatím je pomôcť klientom plniť ich sny o bývaní, poskytovať kvalitné finančné poradenstvo a vytvárať optimálne riešenia pre ich potreby. Odbornosť a dôvera sú predpokladom pre túto prácu a verím že svojím serióznym prístupom prispejem k tomu, aby každý klient získal lepšiu budúcnosť pre seba a svoju rodinu.

Návrat hore